Eindelijk was het dan zover…..na de lockdown kregen we wat meer bewegingsvrijheid en konden we namens de NCCS (Torremolinos) een bescheiden feestje organiseren. In eerste instantie tot max. 30 personen, maar dat werd gelukkig na een week versoepeld tot 40. En dat was maar goed ook. Twee dagen na de verzonden Nieuwsbrief met uitnodiging hiervoor stonden we namelijk al op 28 aanmeldingen!
We zouden geen “echte” Nederlanders zijn om niet een reden te vinden voor een feestje. Dit keer dus 23 juni, San Juan. 39 leden hadden zich uiteindelijk aangemeld, prachtig! We hadden bedacht om in verband met de komst van de ´Hollandse Nieuwe´ dit in stijl hiervan te vieren. In overleg met Cafetaria Gourmet Carihuela (kortgezegd slager Stam) werd er een prachtig vis-quatro samengesteld, Hollandse garnaaltjes, paling, haring en gerookte zalm. Het zag er heerlijk uit en was ook superlekker! Stam heeft een groot zonnig terras met altijd een verkoelend briesje. Met een welkomst-sangría incl. een drankje bij het eten heeft eenieder genoten van deze middag. Ook de (slechts 5) vleeseters hebben heerlijk gegeten. Met dank aan de organisatie en natuurlijk aan slager Stam voor de perfecte samenwerking. En niet te vergeten dank aan onze leden, voor hun aanwezigheid, hun goede humeur en voor het zich houden aan de corona-regels volgens de flyer die Maya had gemaakt voor deze gelegenheid.