Doelstelling van de vereniging

De Nederlandse Club Costa del Sol (NCCS) is opgericht in 1979 met als doel het bij elkaar brengen van Nederlanders én Nederlandstaligen, die aan de Costa del Sol wonen of langere tijd verblijven, om gezamenlijk leuke en informatieve activiteiten te organiseren.

Er worden maandelijks meerdere activiteiten georganiseerd, sommige regionaal door de diverse gastvrouwen, andere centraal voor de hele Costa del Sol. Zie hiervoor onze evenementenkalender op deze website. Daarnaast geven wij tweemaandelijks ons clubblad “De Vliegende Hollander” uit met achtergrondverhalen. Per mail wordt er tweewekelijks een nieuwsbrief naar alle leden verzonden met actuele informatie.

De club heeft een bestuur dat op zijn minst één keer per maand bij elkaar komt om te vergaderen. In deze bestuursvergadering worden lopende zaken behandeld en plannen voor activiteiten besproken. De gewaardeerde inbreng in de vorm van ideeën en/of praktische hulp van onze leden is hierbij zeer welkom.

Het idee is heel eenvoudig: vele Nederlandstaligen met elkaar in contact brengen bij activiteiten zoals de nieuwjaarsbijeenkomst, koffie-ochtenden, Koningsdag, inloopborrels, puzzelrit, thematische lunches etc.

Uiteraard zijn ook niet-Nederlandstalige partners en vrienden van onze leden van harte welkom.

mei 2024
M D W D V Z Z
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031